Najděte půjčku ve všech regionech

půjčky bez registru solus do 3 000 kč

Výhodná online půjčka

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Hradec Králové

21. 11. 2018

Univerzitní město Hradec Králové má zástoupení 3 univerzit. Počeštěný názov město získalo počas husitské revoluce, při kterém se město postavilo na stranu Jana Žižky.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Brno

20. 11. 2018

Město Brno je významným střediskem vysokého školství. Sídlí tam prěs 30 fakult, čtrnáct univerzit a jiných vysokých škol. Je sídlem Jihomoravského kraje

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více info

Když budete mít něco našetřeno, můžete být v nepokojné době v klidu.

Na závěr pro zajímavost uveďme, že první obálky na dopisy byly používány již ve starověku, více než tři tisíce let před naším letopočtem.

Oznámíme pouze, že došlo k odložení dubnové splátky a dále k využití ochranné doby dle zákona.

Díky ukázkové kalkulačce (případně tabulce splátek) si můžete nezávazně nasimulovat vámi poptávanou půjčku.

Půjčky bez registrů mohou v lidech vyvolávat rozporuplné pocity už jen svým názvem. Jsou tyto úvěry legální? Jak si věřitel kontroluje úvěruschopnost žadatele?

Naproti tomu ručitel svým majetkem pouze ručí za úvěr pro případ jeho neplacení.

Mohu žádat o půjčku, když mám záznam v registru dlužníků?

U havarijního pojištění ALLRISK lze získat rozsáhlejší služby týkající se odcizení vozidla.

Stálí klienti si navíc o další půjčky mohou žádat i prostřednictvím SMS zprávy.


Jak získat výpis ze SOLUS? V současnosti můžete žádost o výpis z registru SOLUS vícero způsoby.

 • To usnadňuje proces výběru a lze jej využít i k výběru hotovosti pomocí telefonu s nainstalovanou mobilní peněženkou.
 • A dává to smysl, bez pračky, ledničky nebo sporáku se prostě neobejdeme.
 • Pokud dobře hledáte, domůžete se velice zajímavé úrokové sazby, varianty bez skrytých poplatků a řady bonusů navíc.
 • Takto budete platit pouze úroky odpovídající době, po kterou jste osobní půjčku čerpali.
 • Musíme vědět, že způsob platby (bankovní karta nebo účet), který budeš používat, je vedený na tvoje jméno. Bankovní účet nebo kartu si registruješ tak, že si s nimi vložíš jakoukoliv částku na herní účet.

Stačí přijít o práci, vážně se zranit nebo onemocnět a problém s financemi je na světě.

 • Půjčka Půjčka SOS je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.).
 • ČNB upozorňuje, že žádá-li klient o půjčku a přitom ví, že v důsledku existence dalších závazků po splatnosti nebude schopen svůj nový dluh řádně splácet, dopouští se trestného činu úvěrového podvodu, kdy hrozí odnětí svobody až na 10 let.
 • Při první půjčce je maximální výše půjčky stanovena na 8 000 Kč. Pro stálé klienty se úvěrový rámec navyšuje až na 20 000 Kč.
 • SOLUS je zájmové sdružení, jehož členy jsou bankovní a nebankovní instituce, mobilní operátoři, pojišťovny a další subjekty.
 • Kteří poskytovatelé to umějí, zjistíte díky filtru, kde si můžete takový požadavek zaškrtnout, případně rovnou navštivte kategorii půjček bez registru.
Některé údaje jsou doslova alarmující.

Není však možné nadefinovat jednotné 'pracovní postupy', jak by banky měly postupovat, z důvodu různorodosti systémů a přístupů jednotlivých bank,“ sdělila Právu mluvčí ČNB Denisa Všetíčková.K ´back to school´ výdajům se mohou počítat i elektronická zařízení.

Připravili jsme pro vás sezam nejčastějších otázek ohledně půjček, registrů, ale i samotného portálu Hyperfinance.cz. Pokud v uvedených odpovědích nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.

Mám účet u Air Bank a Equa bank, kde mi před 2 lety obě banky půjčily (Air Bank jedna půjčka 20 tisíc, druhá půjčka 80 tisíc a Equa bank 20 tisíc).Co se týče podmínek pro žadatele, jsou stejné jako v případě žádosti o hypotéku, přičemž banky dobře vědí, co dělají – předhypoteční úvěr se automaticky změní na hypotéku, jakmile dojde k nabytí kupované nemovitosti.

U nebankovní půjčky na Vánoce není nahlíženo do registrů Solus a nedokládáte příjem.

Půjčka Ferratum je dostupná i bez registru a také seniorům (až do věku 85 let).

Pokud potřebujete potvrzení o jednotlivých platbách provedených přes povolení k inkasu, tak stačí v detailu inkasu kliknout na Zobrazit seznam provedených plateb a vytvořit si potvrzení o platbě.

Avšak, i pokud dojde k zaplacení všech závazků, záznam může zůstat v registru i několik dalších let.Proti konkurenci je Era půjčka od Poštovní spořitelny levnou a přehlednou záležitostí při potřebě peněz.

 • Zdroj: ČNB, (po dříve uvedených krocích a po výběru data, ke kterému seznam zobrazit), červené zvýraznění upraveno redakcí.
 • S ohledem na své potřeby tak bez problémů získáte nejlevnější pojistku, která bude zahrnovat vše potřebné, a limity plnění budou v dostatečné výši, která pokryje jakoukoliv situaci.
 • Pokud naopak soud uvidí, že jste spláceli jak to šlo, ale stejně jste ani za 5 let nesplatili 30 % závazků, může vám i tak zbytek prominout.
 • Pokud jste například investovali 100 000 Kč, můžete při poklesu ceny akcie na nulu přijít maximálně o 100 000 Kč.
 • Chodí nám tam všechny naše finance.
Na oddlužení se u nás specializuje více společností, jak už jsme si ale řekli, ne všechny lze doporučit. K těm prověřeným patří např. společnost Lexam Solutions s.r.o., Abivia nebo Kruk.

Zadlužení lidé by měli být při výběru půjčky obzvláště opatrní – spousta nabídek je totiž vyloženě podvodných a jejich cílem je vylákat z důvěřivých lidí peníze.

Pokud víte, že budete během roku cestovat do zahraničí vícekrát, vyplatí se vám sjednat si tzv.

Stálí klienti mohou jinak získat úvěr až do výše 20 000 Kč, doba splácení je vždy maximálně do 30 dní, ale v případě nutnosti se dá prodloužit.


V případě rizikovějšího vodáctví je doporučeno sjednat si připojištění adrenalinových sportů.

6 ) Požádejte SOLUS o vymazání vašeho záznamu.

Výhry z reklamních soutěží nebo reklamního slosování jsou osvobozené od daně z příjmu v souladu s § 4 odst.

Při výši úvěru 200 000 korun a poskytnuté základní roční pevné úrokové sazbě 5,4 %, je RPSN 5,54 % a měsíční splátka 2 163 korun.


Také Kredito24 nabízí možnost půjčky, kterou při řádném splacení v termínu získáte bez přeplatku.

„Až 1 000 000 Kč, který je s FÉR půjčkou od Sberbank možné získat ji řadí v tomto aspektu mezi bankovním nadprůměr.V dnešní době, kdy lze spoustu věcí vyřídit online, si možná část lidí možná ani neuvědomí, že bankovní a nebankovní půjčky mohou být poskytovány nejenom bezhotovostně, ale také v hotovosti „na ruku“.

Podobně jako u bytu nerozhoduje, zda se jedná o dům v podobě novostavby, nebo se naopak jedná o starší nemovitost kterou si nový majitel může, nebo nemusí následně zvelebit.

Takže vámi dotazovaná částka 200 000 Kč jistě bude moci být kladně vyřízena - samozřejmě za předpokladu, že máte dostatečnou bonitu.

Členské společnosti SOLUS jsou takové ekonomické subjekty, které mohou ovlivnit podobu registrů a mohou čerpat informace v nich obsažené. Mezi tyto společnosti patří například:

SOLUS a jiné) nahlížejí, jedinou možností, jak kreditku bez registru získat, jsou většinou jen nebankovní instituce.Zapomínat nelze také na to, že je možné sledovat i hodnotu klasické úrokové sazby neboli navýšení půjčky.

 • Kliknutím na „Žádost o půjčku“ budete přesměrováni do online formuláře na stránkách banky.
 • Pokud jste OSVČ, budete potřebovat ještě kopii živnostenského listu a doložit přehled vašich příjmů a výdajů pro zdravotní pojišťovnu za předchozí rok.
 • Fortuna slaví 30 let a na oslavu spouští Bonusobraní. Utrhněte si bonus 25 000 Kč. Na nic nečekejte a ochutnejte z velké nabídky bonusů i vy!
 • Čísla však pro nás nejsou tím nejdůležitějším, jste to především vy a vaše ohlasy.
 • Bez nutnosti použít finanční prostředky si tak vyzkoušíte všechny speciální funkce, kterými tyto novinky disponují.


Kromě nízkých cen nabízí SPP CZ zákazníkům individuální přístup a řadu doplňkových služeb. Například pro domácnosti zajistí změnu dodavatele, firmám cenové prognózy nebo webové rozhraní pro sledování spotřeby.

Pokud tedy i Vy máte svůj bankovní účet u některé z těchto pěti bank, jsou pak převody peněz ještě rychlejší.

Refinancovat si můžete nejen svoji půjčku, ale i některé další úvěrové produkty. Patří mezi ně např. klasické hypotéky, americké hypotéky, stavební spoření nebo třeba exekuce.

Oddlužení je snižování dluhů či jejich odpouštění.

Varianta MINI je dostupná podnikatelům starším 18 let, kteří podnikají alespoň 6 měsíců.

Nakupujte pouze u důvěryhodných obchodníků a čtěte obchodní podmínky při objednáváni zboží.

Není. Cetelem každou žádost zodpovědně ověřuje a pro kvalifikované rozhodnutí o poskytnutí půjčky nahlíží do registru dlužníků SOLUS.

Vždy je ale podmínkou věk minimálně 18 let a doklad totožnosti, často je také nutné mít vlastní bankovní účet.

Je na žadateli, aby si na jednu misku vah dal rychlost vyřízení, solidní schvalovatelnost a dostupnost také bez kontroly registru dlužníků a na druhou naopak poměrně vysoké RPSN (začínající někde na hranici 1206,9 %).


Zkratkou SOLUS je označováno Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům.

 • Ti pak mohou roztočit Kolo štěstí a vyhrát až 100 000 korun.
 • Banky nabízejí svým klientům mnohem nižší úroky a půjčka Vás tak vyjde mnohem levněji, zatímco pokud si peníze půjčíte od nebankovní společnosti, zaplatíte mnohem vyšší částku.
 • Žádost o rychlou půjčku bez registru znamená jen vyťukání jména, adresy a požadované částky.
 • Záznam v registru SOLUS vzniká klientovi kterékoliv z členských institucí v momentě, kdy se dostane do prodlení u tří po sobě jdoucích splátek nebo plateb.
 • Pokud máte ale bonitu (Zonky si ji složitými výpočty převádí na interní rating) horší, úrok letí poměrně rychle nahoru (i v krajím případě je ale nižší než u řady nebankovních poskytovatelů).

Stránky nepůsobí příliš moderním dojmem a nenabízejí takový komfort jako většina webů konkurenčních bank – základní informace o jednotlivých produktech, jež banka nabízí, na nich ale naleznete.